Шампуні з додаванням ефірних масел зміцнюють волосся і покращують стан шкіри голови, ефективні проти лупи.
Для жирного волосся рекомендується масла чебрець і чайне дерево.
Для сухого волосся: лаванда та апельсин.
Для росту волосся: чебрець.
Проти лупи: евкаліпт.
Креми з ефірними маслами дуже популярні. Вони дезінфікують, гармонізують шкіру і надають аромат.
Ароматизація чаю.
В герметично закривається посуд (200 г) капнути 7-10 крапель ефірного масла, потім насипати в цю ємність чай, щільно закрити і не відкривати 3 - 5 днів, періодично струшуючи.
Після зазначеного терміну чай готовий до вживання
Можна у вже готовий, заварений чай капнути 1 крапельку улюбленого аромамасла.
Масаж.
Це один з більш активних методів впливу на організм. Забезпечує швидке проникнення аромавеществ в лімфу і кровоносне русло, що дає ефект комплексного впливу на організм.
Крім позитивного впливу на органи дихання, кровообігу, центральну і періфіріческой нервову системи, відбувається оздоровлення печінки, кишечника і поліпшується робота ендокринної системи
Аромалампа.
Это простейший способ применения эфирных масел в вашем доме. Емкость для испарения не должна быть слишком маленькой, иначе вода быстро испарится, и масло начнет гореть.
За счет медленного подогревания воды идет постепенное насыщение воздуха ароматом. Вода не должна кипеть, иначе качество и действие аромата изменится. Проводить эту процедуру необходимо в проветренном помещении при закрытых окнах и дверях.
В аромалампу налить теплую воду, добавить немного эфирного масла, зажечь свечу. Количество капель зависит от величины помещения: 2 капли эфирного масла на 5 кв.м. площади.
Время процедуры может варьироваться от 20 минут до 2–х часов. Причем продолжительность первых сеансов не должна превышать 20–ти минут, а затем можно постепенно увеличивать время воздействия.
Ингаляции.
Вдыхается аромат масла либо непосредственно из флакона, либо после нанесения на ткань.
Очі бажано закрити. Молекули ефірних масел, потрапляючи на рефлексогенні зони слизової оболонки носа, викликають імпульси, які прямують у головний мозок і впливають на функціонування нервової системи, регулюють рівень виділення гормонів, підвищують опірність організму інфекційним захворюванням.