Ангора—вовняна тканина. Для створення тканини використовується пряжа не з чистої ангори а зі значним додаванням акрилу, віскози. Тканина м'яка, володіє високим ступенем повітропроникності, гігроскопічна, приємна на дотик і не заряджається статичною електрикою.
Атлас— щільна шовкова або напівшовкові тканина атласного переплетення з гладкою блискучою лицьовою поверхнею. Атласи бувають гладкими і візерунчастими.
Біфлекс— створюється шляхом переплетення від 4 до 12 ниток. Процес створення бифлекса більше схожий на в'язання. У зв'язку з цим, більш правильно називати тканина біфлекс трикотажне полотно.
Бенгалин—стрейчева полегшена натуральна тканина, до складу якої входить високий вміст натуральних волокон бавовни і невеликий відсоток еластану, володіє підвищеною теплопровідністю і приємною прохолодою.
Велюр— чистошерстяная ворсована тканину з пряжі суконного прядіння, має ворс дещо довший, ніж у оксамиту.
Віскоза— це штучне целюлозне волокно, одержуване переробкою природної целюлози. Виробляється у вигляді текстильних і кордових ниток штапельного волокна.
Габардин—вовняна тканина, що виробляється з мериносової пряжі, дуже тонкою, крученої. З габардину шиють весняно-літні чоловічі і жіночі пальто, а також костюми.
Гіпюр—ажурний матеріал. По своїй структурі тканина тонка і наскрізна. На дотик гіпюр жорсткий, але зовні виглядає дуже ніжно. Гіпюр є зчіпним видом мережива, але він більш жорсткий і щільний. Виробляють гіпюр з тонких бавовняних, шовкових ниток або інших синтетичних матеріалів.
Дайвінг—високоякісна тканина еластична, м'яка і приємна до тіла, а так само на дотик. Дайвінг ідеально облягає, відмінно тримає форму, не мнеться, добре переться. Вироби з дайвінгу гігроскопічні і довговічні. Найчастіше використовується для пошиття спідниць, штанів, а так само суконь, спідниць або інших виробів. Володіє ефектом легкої утяжки.
Двунітка (двунить)— дуже міцна, груба тканина у якої нитки переплетені парами. Вона виготовляється на текстильних підприємствах з 100% бавовняного сировини, або з додаванням поліефірної нитки.
Євро–бенгалин—дуже схожий на штапель з додаванням шовку. Дуже легка, гладка і ніжна тканина. Не тягнеться, тканина не прозора .
Жаккард—це крупноузорчатая тканина, яка утворюється при переплетенні основних і уточных ниток. Складно, дорого і багато - ось які епітети приходять в голову, коли дивишся на цю дивну тканину. Жакардові тканини виробляються з натуральних ниток (бавовняних, лляних, вовняних, шовкових), так і синтетичних і навіть змішаних, шляхом жаккардового плетіння на особливому верстаті.
Жаккард–стрейч—це крупноузорчатая, тканина середньої щільності, з незначним додаванням еластану, що дозволяє їй бути досить еластичною і не сковувати рухів. У догляді практично невимогливий, головне, щоб вода під час прання не була гарячою, інакше тканина дасть усадку.
Італійський трикотаж—тепла, дуже м'яка і еластична тканина з ледь помітним блиском. Одяг з нього стійка до зношування, не мнеться і ідеально підкреслює фігуру. Склад: віскоза 50%, поліестер 45%, еластан 5%
Коттон—до складу входить 100% бавовна. Полотно тонке, міцне і гігроскопічна, дає тілу дихати. Полірований коттон: мається на увазі, що матеріал йде з блиском.
Костюмка—володіє високою гігроскопічністю, а синтетичні добавки покращують фізичні властивості тканини, в загальному. Такий добавкою виступає еластан. Він допомагає тканини ідеально прилягати і робить носку більш комфортною.
Тканина Костюмка володіє наступними перевагами: висока зносостійкість, не дає усадки після прання, надає виробу пружність і еластичність, не мнеться, добре дихаюча, мало сприйнятлива до забруднень.Креп—найчастіше однотонна, шовкова тканина, що виробляється з ниток з дуже великою кручені. З плюсів крепу — мала сминаемость і хороша драпируемость. Має шорстку поверхню, ніби з горбиками.
Креп–дайвінг («креп» в перекладі з латинського означає «хвилястий», або «жорсткий») —відкритий для використання виробниками відносно недавно. Досить випрати річ (краще при 30*С), і після сушіння (не під сонцем) можна відразу носити.
Креп–масло—тканина м'яка і гладка, не мнеться, приємна на тілі, облягає фігуру, не прасується, завдяки таким якостям користується популярністю у споживачів. Незважаючи на те що в склад тканини креп масло трикотаж входять синтетичні складові, вироби з такої тканини не парять і дозволяють тілу дихати.
Креп–трикотаж— шовкова тканина, що виробляється з ниток з дуже великою кручені. З плюсів крепу — мала сминаемость і хороша драпируемость. Має шорстку поверхню. Тягнеться зовсім трохи. Середньої щільності.
Кукурудза—трикотажне полотно, володіє прекрасною розтяжністю. Завдяки пухкою структурою трикотаж виходить дуже м'яким.
Лавсан—тканина синтетичного походження. З цього випливають такі його властивості, як міцність, ізносостойчівость виробу., він не вигорає, стійка до вологи (погано вбирає її), відмінно тримає форму, не припадає пилом, стійкий до кислотних і слабколужних середовищ, може витримати тривалий вплив високих температур.
Лакоста—це трикотажна тканина, виконана зі стовідсоткового бавовни підвищеної якості з допомогою спеціального піку-переплетення (одного з його видів). Властивості: екологічність і гіпоалергенність; не мнеться і не втрачає форму; відмінна в носку; міцна, добре тримає форму; добре тягнеться в ширину.
Ластик—бавовняна тканина атласного переплетення, нагадує за зовнішнім виглядом сатин. Ластик – дуже легкий шовковистий на дотик і має характерний блиск. Застосовується, як правило, для пошиття жіночих суконь і сорочок.
Масло—це трикотажне полотно до складу якого входить віскоза і поліестер. Трикотаж «масло» приємний на дотик, відмінно підкреслює фігуру, зносостійкий, комфорту при носінні. Застосовують «масло» при пошитті літніх суконь, тунік, блузок і сарафанів.
Меморі–коттон—суміш поліестеру і котону. Ця тканина з'єднує міцність бавовни і еластичність поліестерових ниток. Матеріал не мнеться, відмінно переносить прання. Так само чудово переносить спеку, вбирає вологу і швидко сохне. Зовсім не мнеться. Так само володіє певними властивостями, завдяки яким, матеріал дає шкірі дихати.
Мериносова вовна—тканина саржевого переплетення з вовни мериносових овець порід, які живуть в Австралії, Південній Америці. Шерсть відрізняється тонкістю, м'якістю і еластичністю.
Микродайвинг —м'яка еластична тканина, що характеризується високим вмістом віскози иполиэстера. Волокна лайкри або спандекса, також наявні в складі, відповідають за чудові стрейчеві властивості тканини. Вироби, виконані з микродайвинга, не утворюють катишек, не «пускають» стрілки, відмінно тримають форму, моментально висихають.
Мікро–поплін— тканина з бавовни, шовку або хімічних волокон, має поперечні рубчики.
Мікрофібра—це м'яка, естетична, дуже міцна тканина, стійка до хімічного та світлового впливу, повітропроникна («дихаюча»). У неї багата палітра яскравих відтінків, ця тканина повністю піддається пранню.
Мікрофібра—приємний матеріал, злегка нагадує замшу, як візуально, так і по тактильним відчуттям.
Неопрен—це синтетичний матеріал.Склад: 80% поліамід, 20% еластан. Легкість, гнучкість, міцність, пластичність —все це про неопрене. По–перше, такий одяг є водонепроникною і стійкою до різких перепадів температури. По–друге, вона чудово зберігає тепло людського тіла, перешкоджаючи розмноженню хвороботворних організмів. По-третє, неопренова одяг відрізняється довговічністю і стійкістю до пошкоджень (і механічного і хімічного характеру). Не варто також забувати про те, що даний матеріал не представляє загрози для людей, схильних до алергії. Самий модний матеріал останніх сезонів, відмінно тримає форму.
Тканина «Ніколь» — в склад тканини входять віскозні волокна, які забезпечують високий комфорт при носінні, а наявність еластану—бездоганну посадку по фігурі. Тканина володіє стійкістю до стирання та усадки, а також малої сминаемостью.
Костюмна «Ніколь» —гладкофарбована чорна костюмна тканина середньої щільності з додаванням еластану в штрихпунктирную білу або червону смужку, чередующуюся з чорною жаккардової, у вигляді «косички». В склад тканини входять віскозні волокна, які забезпечують високий комфорт при носінні, а наявність еластану—бездоганну посадку по фігурі. Тканина володіє стійкістю до стирання та усадки, а також малої сминаемостью.
Парча—тканина, являє собою декоративний матеріал, в основі якого лежить шовк. Вона відрізняється складним візерунком і має велику щільність. Може містити у своєму складі металеві (срібні і золоті) нитки. Саме їх наявність зумовлює такі властивості тканини як: твердість, гнучкість, блиск, масивність.
На сьогоднішній день натуральна шовкова парча дуже часто замінюється своїми синтетичними аналогами із застосуванням лайкри і віскози. Вони відрізняються гладкістю, відсутністю показників жорсткості, які так притаманні натуральної парчевої тканини, присутністю вкраплень люрексу.
Поливискоза(Віскоза + Поліестер)—щоб зберегти зручності віскози і надати йому при цьому більшу міцність, матеріал змішали з поліестером(синтетичним волокном з високим ступенем міцності). Полотна з ПОЛИВИСКОЗЫ володіють рядом цінних властивостей: вони м'які, еластичні, не утрудняють рухів людини навіть при щільному приляганні. Вони стійкі до стирання і майже не мнуться, добре драпіруються, володіють високими гігієнічними властивостями —великий повітропроникністю (8-9 разів більшою, ніж тканини) і гігроскопічністю.
Полікотон—це сумішева тканина, зіткана з ниток поліестеру і бавовни. Не варто думати, що полікотон синтетична тканина, адже частка синтетичних волокон в ньому в основному становить лише 5%-35%— інше натуральні волокна.
Прошва —це бавовняна тканина, як правило, однотонного кольору, оздоблена мережаний вишивкою. Щоб було зрозуміліше, пояснимо: прошва —це і є сам розшитий натуральний бавовняний матеріал. У такому одязі точно не буде жарко, так і вишивка робить звичайну бавовняну тканину дуже привабливою на вигляд.
Плащівка—проводиться з хб тканини і змішаних ниток. Плащівка стійка до дощової, вітряної та сонячної погоди. Застосовують плащевку для пошиття курток, плащів, костюмів.
Поліамід— це група синтетичних волокон. Поліамідні волокна надають одязі міцність і формостійкість. Поліамід в комбінації з натуральними волокнами надає виробу гарну еластичність і захищає від утворення катишків.
Рібана—трикотажне полотно з еластичним поперечно-в'язаним переплетенням. Виробляється з натуральної бавовни іноді з додаванням еластичної нитки. Вироби з рибаны невибагливі до догляду і відрізняється хорошими зносостійкими показниками.
Рубчик—це трикотажне полотно, що володіє високою розтяжністю. До складу входить бавовна(95%) і лайкра(5%). Застосовується для виготовлення верхнього одягу, комірів та манжетів.
Стільники—м'яка на дотик, дуже еластична. Завдяки вдалому поєднанню волокон, що входять у склад полотна, в ньому об'єдналися всі кращі властивості. Синтетичному поліестру воно зобов'язане своєю міцністю, здатністю тримати форму. Що стосується ще однієї складової – віскози. Воно надає соте здатність добре вбирати вологу, а також наділяє красивим відтінком. Прати тканину при температурі вище 30 градусів не варто, також небажано викручувати.
Стрейч–костюмка —найчастіше однотонна, шовкова тканина, що виробляється з ниток з дуже великою кручені. З плюсів крепу: мала сминаемость і хороша драпируемость. Має шорстку поверхню, ніби з горбиками. Тягнеться дуже добре.
Структурний трикотаж— текстильний матеріал, структура якого представляє з'єднані між собою петлі.
Сатин—тканина з ниток бавовняного або синтетичного волокна. Має шовковисту, гладку поверхню, досить щільна і блищить. Застосовується для виготовлення суконь, сорочок іноді використовується в якості підкладкової тканини.
Синтепон—неткане синтетичне полотно. Синтепон застосовується як підкладковий і формотворного матеріалу при виробництві курток.
Стрейч—еластичне полотно з лайкрою, стійке до деформації, після розтягування набуває колишню форму. Використовується для пошиття літнього одягу.
Тіар—це костюмна гладкофарбована тканина середньої щільності, з незначним додаванням еластану, що дозволяє їй бути досить еластичною і не сковувати рухів. Незважаючи на те, що тіар досить щільний, він відмінно драпірується і володіє приємною текстурою, м'якістю і піддається плиссировке. У догляді тіар практично невимогливий, головне, щоб вода під час прання не була гарячою, інакше—тканина дасть усадку. Міститься у складі шерсть дозволяє носити речі навіть в холодну пору року без остраху замерзнути.
Тіар–льон—це костюмна гладкофарбована тканина середньої щільності, з незначним додаванням еластану, що дозволяє їй бути досить еластичною і не сковувати рухів.
Трехнитка–флям —це щільне трикотажне полотно. Цей матеріал стійкий до появи катишків і вытяжений, довго служить і з часом не змінює форму. Так як це натуральний матеріал, він пропускає повітря і дозволяє шкірі дихати.
Трикотаж–джерсі в сучасному виконанні—тонка, ніжна, дивно приємна на дотик тканина. Вона здатна і чудово облягати, і м'яко струмувати - все залежить від обраного вами силуету. Це може бути відкрите вечірнє плаття, легкий костюм в спортивному стилі, топ, сидить як друга шкіра.
Трикотажне полотно «Дублін» —гладкофарбовані трикотажне полотно, володіє прекрасною розтяжністю. Пухка структура надає трикотажу м'якість і несминаемость.
Трикотаж «Отто» —плетене полотно зі змішаним складом. Тканина еластична, але добре тримає форму навіть після декількох прань. Головне правило – прати одяг з Отто в прохолодній воді. Зносостійка тканина, а завдяки високому вмісту бавовняної нитки має гідними гігієнічними якостями.Трикотаж Отто мнеться неохоче, при цьому добре прасується.
Трикотаж соти—пухкий трикотаж, більш повітряний і легкий, ніж звичайний, нагадує вафельну тканину або сітку. М'яка еластична, міцна тканина, суміш поліестерових вовняних і віскозних волокон з набивним опуклим малюнком у вигляді сот, звідси і походить назва тканини. Тканина не вибаглива в пранні і практично не потребує прасування.
Утеплений трикотаж—трикотажне полотно, володіє прекрасною розтяжністю. Пухка структура надає трикотажу м'якість. Дуже тепла, м'яка на дотик тканина.
Фатин—легка сітчаста напівпрозора тканина. Застосовується для виготовлення нижніх спідниць, бантів, стрічок.
Флям —це щільне трикотажне полотно. Цей матеріал стійкий до появи катишків і вытяжений, довго служить і з часом не змінює форму. Так як це натуральний матеріал, він пропускає повітря і дозволяє шкірі дихати.
Французький трикотаж —м'яке полотно і хорошу розтяжність забезпечує виробу ідеальну посадку. Склад:60% віскоза, 40% поліестер.
Фукра —загальна назва для тканин, що мають стислу структуру. Тканина синтетична, середньої щільності, тягнеться добре
Бавовна—високо-гігієнічне волокно, на 90% складається з целюлози. На відміну від штучних тканин, речі з бавовни дозволяють тілу дихати.
Шерсть–діагональ —дуже тепла, м'яка на дотик тканина, трохи колючий і піддається усадці внаслідок присутності в складі високого відсотка вовни. Прати вовняні речі рекомендується виключно вручну та із спеціальними засобами. Температура води при пранні не повинна перевищувати 30 градусів. Після прання одяг з вовни не можна викручувати або сушити в сушарці. Просто розкладіть річ горизонтально на сушінню.
Шовк–жаккард—це матовий , жакардовий , ніжний і легкий італійський шовк. Вона виглядає дуже аристократично завдяки гарному поєднанню невагомою шовкової тканини і ніжною забарвлення. Тканина майже не просвічує, можна обійтися без підкладки.
Шифон—легка бавовняна або шовкова повітряна тканина, схожа на вуаль. Як правило, напівпрозора і надзвичайно тонка.
Шотландка—тканина, що виробляється з бавовняної, вовняної пряжі, різних хімічних ниток саржевим переплетенням з малюнком у велику клітку, типовим для тканин національної шотландської одягу.
Екошкіра—має багато властивостей натуральної шкіри, догляд за нею досить простий. При забрудненні досить потерти поверхню спочатку вологою, а потім сухою тканиною. При сильному забрудненні можна використовувати нашатирний спирт. Дуже багато очищувачі для натуральної шкіри цілком застосовні і до екошкірі. Термічна обробка та чищення з використанням хлорвмісних відбілювачів не рекомендується.
Еластан—це синтетична нитка, яку отримують з поліуретанових каучуків. Еластан незамінний в пошитті жіночого одягу. З нього роблять топи, шорти, купальники.
Інтернет–магазин Нона стиль E-mail: nonastyle.magazin@gmail.com Viber: +380954761602 Бинотел: +38(044)3336034 Сайт: https://nonastyle.com.ua