Вперше прототип спідниці-олівця приміряла перша жінка пасажир аероплана. Тоді заповзятливі пілоти просто перетягнули їй ноги ременем під колінами, щоб спідниця не потрапила в пропелер, і тим самим, несподівано для себе, здійснили революцію у світі моди.
Цей фасон, практично без змін, дівчата носили ще довгий час, закривши очі на те, що більш незручну спідницю винайти було вкрай складно. Зате красиво, і витончена хода!
З часом «непотрібна» частину подолу відпала, і з'явилася спідниця-олівець, яка сьогодні мало того що прикрашає будь-яку фігуру, так ще і підходить до будь-якого взуття: замість туфель, її давно офіційно можна носити і з сандалями, і з кросівками, і зі всім, чого душа захоче.
Карл Лагерфельд якось сказав, що якби у нього була можливість винайти що завгодно з одягу заново, він хотів би винайти білу сорочку. В принципі, зрозуміти його мотиви нескладно: це, мабуть, самий універсальний топ, який при належному поводженні може виглядати і чуттєво, і строго, і романтично.
Про історію виникнення цього предмета одягу мода сором'язливо замовчує, але ми впевнені, що тут все гранично просто. Швидше за все, якась дівчинка, вирішивши вранці збігати за кавою, полінувалася влазити в сукні і підбори і схопила зі спинки стільця штани свого бойфренда.
А по дорозі побачила у вітрині магазину, що це виглядає дуже навіть непогано – і була права. Як це сталося насправді, приспущені мішкуваті джинси дійсно якимось дивом підходять будь. Хоча, здавалося б.
Загубитися у вирі суконь, заблукати в фасони спідниць і потонути в різноманітті вирізів дуже просто, але от смокінг – це безпрограшний варіант. Нескінченно елегантний і красивий, він зі стовідсотковою ймовірністю прикрасить кожну дівчинку. Не вірите нам – запитайте у Іва Сен-Лорана, який першим переодягнув панночок в смокінг. Він не міг помилятися.
Плаття з запахом – не тільки ключовий елемент гардеробу кожної дівчини в сімдесяті і візитна картка Діани фон Фюрстеберг, але і справжній рятувальний круг від моди.
За рахунок своєї універсальності і невибагливості, плаття-халат можна надіти буквально за пару секунд і бути готовою до виходу – мрія для всіх, що живуть в режимі гіперзвукового літака. І для всіх, хто постійно спізнюється і просипає.
Навіть у самих ревних прихильниць низького ходу в шафі зобов'язана бути пара човників – просто повір, хоч раз в житті настане момент, коли тобі кров з носу потрібно буде, щоб твої ноги здавалися ще стрункішою і витонченіше. І в цей момент саме човники стануть тією панацеєю, що підніме над землею і тебе, і твою самооцінку.
Абстрагуючись від стереотипів — хто може придумати більш стильний спосіб ховатися від негоди?
Двобортний дощовик з відкладним коміром, поясом і імітацією погонів йде всім і кожному – як, до речі, і многая інша одяг, успадкована з жінками чоловічого військового гардеробу.
Якби тлумачний словник був доповнений ілюстраціями, знімок шкіряної куртки точно був би в словниковій статті під терміном «круто». Це, між іншим, ще Джеймс Дін довів. І нічого страшного, що він хлопець: будь-яка дівчинка в косусі теж перетворюється в рок-музиканта і у ватажка банди байкерів, і виглядає при цьому просто неймовірно гаряче.
Бомбер – это феномен в духе джинсов бойфренда: как относительно бесформенная вещь может быть настолько к лицу каждой девочке, понять невозможно. Впрочем, у нас есть теория.
Говорят, американским парням нравятся девушки с гладко забранным хвостом, потому что они напоминают им капитанов команды чирлидеров. Так вот, мы думаем, девочки в бомберах вызывают похожие ассоциации: они моментально делаются похожими на хрупких подружек отважных летчиков, водителей болидов или игроков рэгби.
Ми неспроста поставили білі кросівки в кінець списку. Йдуть вони всім? Це навіть не обговорюється. В будь-який день, в будь-який момент, вони завжди поруч, рятуючи нас невимовної практичністю і зручністю. Загалом, заберіть у нас все, але залиште наші білі кросівки. І ще плаття до них!