Продавець Интернет–магазин Nona & ST розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Уютные и стильные вязаные вещи. Теплый трикотаж. Новинки)все модели

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Залишити відгук

Интернет–магазин «Nona–style»

Заказы принимаются круглосуточно., Бердянськ, Україна

НАТУРАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ ТМ НОВЕ ЖИТТЯ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ І ЗМІЦНЕННЯ ЗДОРОВ'Я.

НАТУРАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ ТМ НОВЕ ЖИТТЯ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ І ЗМІЦНЕННЯ ЗДОРОВ'Я.

 

 

 

 

 

 

 

Для чого додаткове харчування БАДами, скажете ви, якщо ми раціонально і правильно харчуємося?

 

Причина перша – тривале зберігання. Вітаміни – речовини нестійкі. Тривале зберігання на складах, багаторазові заморозки, хімічна та термічна обробка – все це знижує харчову цінність продуктів харчування. Тому навіть фінансово благополучні сім'ї не завжди мають можливість заповнювати дефіцит вітамінів і мікроелементів з допомогою їжі.

Причина друга збіднення ґрунтів. Нові технології обробки землі і безжальна експлуатація родючих ґрунтів призводить до їх виснаження. У результаті врожай, вирощений в такій землі, виходить бідним за мінеральним складом.

Причина третя – радіонуклідне забруднення ґрунту та підземних вод стронцієм-90, цезієм-137, йод-131, америцием. В організм вони потрапляють з ягодами, грибами, овочами, молоком, річковою рибою, м'ясом диких тварин. Накопичуючись в організмі, стронцій, схожий з кальцієм, - в кістках (практично не виводиться); цезій, схожий з калієм, — в м'язах (він виводиться через сечостатеву систему через пару місяців), радіоактивний йод — у щитовидній залозі, вони погіршують роботу цих органів. Але це не єдина небезпека. Радіоактивний розпад їх пошкоджує структури клітини, і що найнебезпечніше — ДНК. Така клітина може дати початок злоякісної пухлини. Від радиоповреждений стронцієм виникають пухлини кісткового мозку, цезієм — сечостатевої системи, нирок; йодом-131 — щитовидної залози. Але природа мудра: захоплення радіоактивних елементів відбувається лише в тому випадку, якщо організму не вистачає кальцію, калію, йоду з їжі. Висновок напрошується сам.

Ось чому в усьому цивілізованому світі люди розуміють важливість вживання додаткових вітамінно-мінеральних комплексів. Багато лікарські трави, а також сухофрукти містять у своєму складі вітаміни і мінерали, однак під час висушування більшість з них втрачає левову частку активних речовин (близько 80%). Те, що залишається, нездатне покрити вітамінно-мінеральний дефіцит.

Полівітамінні комплекси, які можна купити в будь-якій аптеці, на жаль, не мають нічого спільного з природними вітамінами. До того ж, засвоєння вітамінів вимагає певного балансу речовин. Так, наприклад, вітамін А не засвоюється без вітаміну Е. Залізо - без вітаміну С. Для засвоєння кальцію необхідний вітамін D, калій і магній. Якщо їх немає, то цей мінерал або проходить транзитом, або починає накопичуватися в організмі, викликаючи захворювання нирок. Та ще не факт, що робота вашого травного тракту, забезпечить правильне засвоєння їх.

Що таке Бади ТМ НОВЕ ЖИТТЯ?

Біологічно активні добавки ТМ НОВЕ ЖИТТЯ - це збалансоване поєднання вітамінів, мінералів, амінокислот, поліненасичених жирних кислот та інших корисних речовин з екстрактами лікувальних трав в рідкій формі, в таблетках і капсулах. З одного боку, їх виготовляють з природних компонентів рослинного, тваринного і мінерального походження, що вже сприяє засвоєнню (натуральне засвоюється краще). Паралельно з допомогою лікарських трав нормалізується робота ШКТ по засвоєнню їжі, оптимізується кровообіг, здійснюється живлення клітин. А з іншого боку - для виробництва добавок використовують сучасні технології (рослинна сировина обробляється при низьких температурах, застосовується вакуумна сушка, дрібнодисперсне подрібнення), завдяки чому в біодобавки вдається зберегти максимум корисних речовин, посилюється їх засвоєння організмом, швидко настає ефект, який зберігається ще тривалий час після закінчення прийому БАД.

Для того щоб рослини принесли максимальну користь вашому організму, їх необхідно навчитися приймати по системі і ставитися як до необхідної їжі або доповнення до їжі для збереження або відновлення здоров'я. А не як до ліків: попринимал, отримав поліпшення і кинув. Це їжа для організму! Ми повинні постійно живити свій організм!

Чому саме продукція ТМ НОВЕ ЖИТТЯ?

Рідкісна мережева компанія може похвалитися наявністю свого виробництва БАД. Та ще й якого! Нового і сучасного! Відповідає вимогам ДСТУ ISO 22000:2007 (ISO 22000:2005, ІDT), розташованого в містах Дніпро і Харків.

Керують процесом виготовлення продукції досвідчені технологи. Продукція має сертифікати якості — санітарно-гігієнічні висновки, які видаються Інститутом гігієни та медичної екології ім. А. Н. Марзєєва Національної Академії медичних наук України після ретельної перевірки кожного харчового продукту на безпеку для здоров'я людини всіх складових компонентів, відсутність хімічної, бактеріологічної, радіоактивного забруднення та шкідливих домішок, правильність зазначення термінів зберігання та умов реалізації. Сертифікати якості свідчать про соответствиии продукції державним стандартам (ДСТУ) або технічним умовам (ТУ). Кожній групі товарів присвоєно спеціальний код ДКПП (державний класифікатор харчового продукту).

З 20.09.2015 року обов'язковість отримання санітарно-гігієнічних висновків в Україні скасована, але компанія в цілях захисту прав споживачів на отримання безпечного і високоякісного продукту добровільно продовжує проходити перевірку продукції в Інституті їм. А. Н. Марзєєва і отримує відповідні сертифікати якості. Санітарно-гігієнічні висновки продукції ТМ НОВЕ ЖИТТЯ представлені на сайті компанії в розділі СЕРТИФІКАТИ.

Сировина, що використовується для виробництва продукції, що закуповується у відомих фірм - виробників. При відборі сировини, в першу чергу, враховується сортність (концентрація біоактивних речовин) і наявність сертифікатів якості.

За застосування високих технологій виготовлення, відмінна якість продукту, активну роботу по оздоровленню людей в Україні компанія неодноразово нагороджувалася дипломами і пам'ятними знаками (див. досягнення). Але найкращою нагородою для нас є той факт, що тисячі людей користуються нашою продукцією і отримують відчутні результати.

19 січня 2019 Національний бізнес-рейтинг (колишня Торгово-промислова палата) нагородив Міжнародну Громадську Організацію НОВЕ ЖИТТЯ національним сертифікатом «ЛІДЕР ГАЛУЗІ», якого удостоюються поодинокі міжнародні компанії. А наше виробництво отримало звання «ЛІДЕР РОКУ 2018» від Національного бізнес-рейтингу та сертифікат «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2018» від Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих».

 

Для чого приймати Бади ТМ НОВЕ ЖИТТЯ?

Завдання прийому Бадів дуже прості:

 • ОЧИЩЕННЯ організму: треба допомогти очищенню організму:

а) А для цього ми повинні наситити і змусити краще працювати органи виведення (печінка, нирки, кишечник, шкіра, дихальні шляхи). Тут важливий питний режим — 30 мл на кг ваги, дві третини рідини — це вода.

б) А також важливо олужнення організму, адже в нормі кров має слаболужною показник рН 7,35-7,4. А детоксикація будь-якої клітини йде по різниці рН (з закисленной середовища в лужну кров). Та плюс — кисле середовище необхідна для розмноження грибів, вірусів та бактерій, що викликають величезну кількість захворювань і навіть онкоголгию! Тому обов'язковий прийом ощелачівающіх напоїв, а це - розчинені у воді екстракти трав! Крім того, екстракти згладять процес очищення, зроблять його м'яким. В кінцевому підсумку ми зможемо вивести токсини, продукти обміну, недоусвоенные поживні речовини з міжклітинної речовини. Ось основне завдання очищення! При очищенні дуже важливо налагодити лімфо - і венозний дренаж. Застосовуємо відповідну продукцію (див. нижче) і робимо зарядку.

 • ХАРЧУВАННЯ організму: збагатити щоденний раціон людини необхідними компонентами (наситити організм). Тут грає роль засвоєння їжі в ТРАВНОМУ і нормалізація артеріального кровообігу (артерії доставляють харчування і кисень до органів і тканин). Застосовуємо відповідну продукцію — див. нижче. Інакше кажучи, біодобавки мобілізують внутрішні резерви організму, примушуючи його працювати на повну силу і самостійно справлятися з виникаючими проблемами. Це — корисна і лікувальна їжа.

ПРОДУКЦІЯ ТМ НОВЕ ЖИТТЯ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ

 • продукція ТМ НОВЕ ЖИТТЯ для виведення токсинів:

Сорбефлор, Чистота, Чистофлор, Фіто-Здоров'я для очищення організму, М'які капсули (МК) з алое віра, Флора, Еліксир антипаразитарный, Еліксир очищаючий, Екстракт солодки, Екстракт льону, Екстракт вовчуга.

 • продукція ТМ НОВЕ ЖИТТЯ для поліпшення роботи печінки:

Гепатофлор, Фіто-Здоров'я для печінки, Еліксир для печінки, Розторопша, Артишок, Бетулін, Аминофлор.

 • продукція ТМ НОВЕ ЖИТТЯ для поліпшення роботи нирок:

Нефрофлор, Фіто-Здоров'я для нирок, Еліксир для нирок, Береза, Бетулін, Кропива, Череда, Хвоя, Апитон фіто.

 • продукція ТМ НОВЕ ЖИТТЯ для поліпшення роботи легенів:

Бронхофлор, Апитон фіто -, Фіто-Здоров'я для легких, Еліксир для легких, Еліксир Стопаллергин, Плющ, Солодка, Софора, Кропива, Календула, Шавлія, Ромашка, Хвоя, Сироп від застуди, Сироп від кашлю.

 • продукція ТМ НОВЕ ЖИТТЯ для поліпшення лимфоочищения:

Чистота, Чистофлор, Еліксир для здорового життя, Бетулін, Лопух, Астрагал, Чага, Еліксир антипаразитарный,Еліксир стопаллергин, Аїр, Череда, Кропива, МК з лікопеном, Иммунофлор, Фіто-Здоров'я для імунітету, Тибетська Формула, ГРИБИ (Шиїтаке, Каваратаке, Кордицепс, Рейши, maitake смажені гриби), Фіто-Здоров'я для очищення організму, Еліксир для очищення.

Продукція ТМ НОВЕ ЖИТТЯ ДЛЯ ЖИВЛЕННЯ ОРГАНІЗМУ:

Щоб організм міг плідно працювати, його необхідно живити.

А тому важливо:

 • своєчасне надходження поживних речовин;
 • якісне їх засвоєння в шлунково-кишковому тракті;
 • нормальний кровообіг, щоб рознести живильні речовини і кисень у всі органи і тканини;
 • забезпечення правильного керівництва цих процесів з боку ендокринної і нервової систем.
 • продукція ТМ НОВЕ ЖИТТЯ для живлення організму:
 1. Вітаміни — Апитон фіто, Апифлор мінус, Апифлор плюс, Витафлор, Янтарна Формула, Энергофлор, Цереброфлор, МК з алое віра, Венофлор, Офталофлор, Фіто-Здоров'я для зору, Еліксир для зору, Еліксир антианемический, Кропива, Хвоя, Чорноплідна горобина, Чорниця, Еліксир для енергії.
 2. Мінерали — Витафлор, Офталофлор, Кальцифлор, МК з кальцієм, цинком, залізом, Спируфлор, Еліксир ламінарія, Астрагал, Чорноплідна горобина, Хвоя, Чорниця, Кропива, Конюшина.
 3. Амінокислоти — Аминофлор, Седафлор, Панкреофлор, Гепатофлор, Цереброфлор.
 4. Поліненасичені жирні кислоти (ПНЖК) — МК з омегою 3-6-9.
 5. Хондропротектори — Хондрофлор.
 6. Поживні коктейлі серії «FOHT-DIET».

 

 

ПРОДУКЦІЯ ТМ НОВЕ ЖИТТЯ ДЛЯ ПОСИЛЕННЯ ОБМІНУ РЕЧОВИН

 • Для покращення роботи шлунку і кишечника — Гастрофлор, Фіто-Здоров'я для шлунка, МК з алое віра, Еліксир для шлунка, Еліксир антипаразитарный, Аїр, Ромашка, Календула, Шавлія, Чистофлор, Чистота, Льон, Вовчуг, Флора.

 

 •  Для поліпшення роботи підшлункової залози — Панкреофлор, Фіто-Здоров'я для підшлункової залози, Еліксир для підшлункової залози, Еліксир для стрункої фігури, Репешок, maitake смажені гриби, Шиітаке, Каваратаке.

 

 •  Для посилення регулюючої ролі ендокринної системи — Фіто-Здоров'я для жінок, Фіто-Здоров'я для чоловіків, Фіто-Здоров'я для щитовидної залози, Жіноча Формула, Чоловіча Формула, Еліксир для жінок, Еліксир для чоловіків, Конюшина, Борова матка, Червона щітка, Шавлія лікарська, Перстач, Астрагал, Солодка, Репешок, Еліксир для жіночої гармонії, Спируфлор, Еліксир ламінарія.

 

ПРОДУКЦІЯ ТМ НОВЕ ЖИТТЯ ДЛЯ ПОЛІПШЕННЯ КРОВООБІГУ

 • При підвищеному артеріальному тиску — Апифлор мінус, Седафлор, Кардиофлор, Фіто-Здоров'я для нервової системи, Фіто-Здоров'я для серця, Еліксир для серця, Еліксир для нервової системи, Пустирник, Валеріана, Глід, Півонія, Чорноплідна горобина.

 

 • При нормальному і зниженому артеріальному тиску — Апифлор плюс, Цереброфлор, Энергофлор, Энергоамин, Аминофлор, Еліксир для енергії, Гінкго-білоба, Глід, Еліксир для імунітету.

 

 • Для поліпшення венозного кровообігу та зміцнення стінки судин — Апитон фіто, Венофлор, МК з омегою 3-6-9, Фіто-Здоров'я для судин, Еліксир для судин, Бетулін, Каштан, Хвоя, Астрагал, Гінкго-білоба, Чорноплідна горобина, Кропива, Софора.

 

Як правильно приймати продукцію ТМ НОВЕ ЖИТТЯ?

Сучасні технології екстрагування трав дозволяють посилити енергетичну цінність рослини в кілька разів. Тому з першого до сьомого дня приймати продукцію краще з менших доз, обов'язково дотримуючись питний режим, особливо у період очищення організму.

Продукцію приймаємо 2-3 рази в день. Частота прийому залежить від маси тіла, ступеня зниження рівня здоров'я, як швидко ви хочете отримати результат.

Приймаємо продукцію до їжі, так легше засвоюються трави. Виняток — Янтарна Формула, капсулированная продукція (під час їжі), Сорбефлор (окремо від їжі та іншої подукції). Або, якщо у вас — загострення виразкової хвороби шлунка, гастриту, коліту, тоді всю продукцію приймаємо після їжі і на теплій воді.

Якщо продукт в таблетках або капсулах, дозуємо по одній 2-3 рази в день. При необхідності (треба швидко ліквідувати починається захворювання або компенсувати загострення хронічних проблем) дозу можна збільшити вдвічі.

Якщо продукт у вигляді рідкого екстракту, дозуємо 7-10 крапель 2-3 рази на день. Всі краплі можна налити в один стаканчик, розвести водою і запити покладені таблетки. Так зручно і економить час. При необхідності (треба швидко ліквідувати починається захворювання або компенсувати загострення хронічних проблем) частоту прийому можна збільшити до 5-6 разів у день.

Капли не содержат этилового спирта и сахара, поэтому разрешены и детям, и больным сахарным диабетом, и гипертоникам. Зная свою непереносимость трав, а также ознакомившись с информацией по составу и противопоказаниям в инструкции к продукту, вы сможете уберечь себя от аллергических или других побочных реакций.

 

ПЕРЕЧЕНЬ ПРОДУКЦИИ по проблемам вы найдете:

КАТАЛОГ

Серия таблетированных препаратов

Мягкие капсулы

Фито-здоровье

В таблетках

Фито-здоровье Форте

В капсулах

Уход за полостью рта

Foht-diet

Фито

Сиропы

Эликсиры NEW LIFE

Экстракты NEW LIFE

Диетические добавки

Уход за телом

Кремы

Моющие средства

Брендові товари

Література

Бізнес

Вибирай краще і приєднуйся до нас вже сьогодні!

 

 

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner